Jeugdwerking

Leden jeugdbestuur

Jeugdvoorzitter
  • Steve Huon
    0495/48.40.84
    steve.huon@scoh.be
Technisch Verantwoordelijke van de Jeugdopleiding (TVJO)
  • Siegi Hendrickx
    0473/85.04.96
    siegi.hendrickx@scoh.be
Algemeen verantwoordelijke jeugdopleiding Jong Hoegaarden (AVJO)
  • Luc Noé
    0497/17.06.99.
    luc.noe@scoh.be
Tornooiverantwoordelijke Jong Hoegaarden
  • Gert Feyt
    gert.feyt@scoh.be
Secretaris Jong Hoegaarden
  • Gert Feyt
    gert.feyt@scoh.be
Jeugdcordinator Onderbouw
  • Kenneth Boonen
    kenneth.boonen@scoh.be
Jeugdcordinator Middenbouw
  • Luc Noé
    luc.noé@scoh.be
Jeugdcordinator Bovenbouw
  • Benny Debusschere
    benny.debusschere@scoh.be
Verantwoordelijke keepers
  • Joeri Hoylaerts
    joeri.hoylaerts@scoh.be
Verantwoordelijke POP/PAP
  • Sebastien Renard
    sebastien.renard@scoh.be
Verantwoordelijke Begeleiding Jonge Trainers
  • David Demal
    david.demal@scoh.be
Verantwoordelijke Scouting
  • Kris Michiels
    kris.michiels@scoh.be

Taken

  • Dagelijkse werking van de jeugd
  • Communicatie met ouders (PSD)
  • Bewaken sportieve visie (maandthema's opleidingsplan)
  • Planning (kalender, ploegen, wedstrijden, trainingen, terreinen)
  • Evaluaties spelers en trainers
  • POP/PAP
  • Begeleiding trainers
  • Vertegenwoordiging jeugdwerking in de Raad Van Bestuur en Sporttechnische Commissie
Bijlage bij deze pagina