Welkom op de officiële website van voetbalclub SC Hoegaarden-Outgaarden (KBVB stamnummer: 3264)

 

B-Kern 2018-19

Reeks: 4de provinciale A (Brabant Voetbal Vlaanderen)

Thuiswedstrijden: Zondag om 17u30

Afgevaardigde: Mario Decoster

 

Trainers

  • JEREMIE CAMBIER T1 B KERN
  • JEROEN ANDRIES T2 B KERN
  • VAN COTTHEM PHILIPPE (KINE)
  • COCHET DENIS (KEEPERTRAINER)


Doelmannen

  • DEWEIRDT LARS
  • VERTESSEN THIBEAU
  • SEMPELS JARNO

 

Verdediging   

  • BAETEN BEN
  • DE VOGELAERE TIJS
  • MALEVE EMON
  • MALEVE STEVEN
  • MANNAERTS MAXIM
  • MARCHAL BEN
  • NOE YENTL
  • PARATE CYRIL
  • PIERLET STEF
  • SOMASCHINI MAURO
  • SUTTELS GERBE
  • VEULEMANS RIEN
     

Middenveld

  • TIBO BERGE
  • COREMANS ROBBE
  • GASPART JEROME
  • GILBERT MICHIEL
  • GOVAERTS PERHAN
  • HAEGEMANS GILLES
  • MALCORPS TIJS
  • MEYS RUBEN
  • MORIAUX BRAM
  • STEENWEGEN SIMON
  • VANDEPUT MICHAEL

 

Aanval

  • ANDRIES REGINALD
  • BUELENS THIBAULT
  • DE VOS JORIS
  • DEWEIRDT LENNERT
  • MERTENS VICTOR
  • LONNEUX KOBE
  • PUTZEYS MAXIME
  • VANHAM VIKTOR
  • VANUYTRECHT BRAM
  • WILLEKENS ROBIN

 

Reeks: 4de Provinciale A

  1. K.HALLE V.V.
  2. S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN B
  3. K. STORMVOGELS DRIESLINTER
  4. UNION LOVENJOEL B
  5. K. ARSENAAL GOETSENHOVEN
  6. K.V.Z. GLABBEEK-ZUURBEMDE B
  7. R.C. MELDERT
  8. V.C. HOUTEM-OPLINTER B
  9. S.C. ORSMAAL
  10. SP. ROOSBEEK - NEERVELP B
  11. SP. MOLENBEEK
  12. SPORTING HEIDE LINTER
  13. RACING BUTSEL B
  14. STANDAARD NEERWINDEN
  15. ATLAS LINTER

Oud Hoegaarden

Nieuws

Kalender Eerste Ploeg 2018-19

Kalender Tweede Ploeg 2018-19

Kalender Vets 2018-19

Wedstrijdverslagen

Archief

Evenementen

Sponsorblok

HOOFDSPONSOR

HOOFDSPONSOR JEUGD

Sponsor Worden?

Contacteer:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jong Hoegaarden

Nieuws Jeugdwerking

Waarom Jong Hoegaarden?

Ik wil lid worden

Contact

Hoegaarden verjaart

Kalenders & Uitslagen 2018-19

Planning Socceronline

Volgende evenement