Welkom op de officiële website van voetbalclub SC Hoegaarden-Outgaarden (KBVB stamnummer: 3264)

Met veel verdriet meldt SC Out- Hoegaarden het overlijden van Greta Maes, echtgenote van Martin Tielen. Ze overleed gisteren, 31 januari 2018 te Oostende.

Greta, was samen met haar man Martin, jarenlang een trouwe medewerkster van Sporting Outgaarden en daarna van onze fusieclub. Ook toen ze enkele jaren geleden naar de kust verhuisden, was onze club wel uit hun oog, maar niet uit hun supportershart verdwenen. Zo bleven Greta en Martin het reilen en zeilen van SC Out-Hoegaarden met belangstelling en sympathie volgen en telkens ze naar Hoegaarden afzakten was een bezoek aan onze club een zekerheid.

De afscheidsplechtigheid voor Greta zal plaatsvinden op dinsdag 6 februari om 14 uur in de Aula "De Valk" in Nieuwpoort, Valkestraat 27.

De ganse club, bestuur, staf en spelers, delen in het verdriet van Martin en de volledige familie van Greta. We wensen hen veel sterkte toe bij dit grote verlies. We gaan Greta bijzonder hard missen !

Oud Hoegaarden

Nieuws

Kalender Eerste Ploeg 2018-19

Kalender Tweede Ploeg 2018-19

Kalender Vets 2018-19

Wedstrijdverslagen

Archief

Evenementen

Sponsorblok

HOOFDSPONSOR

HOOFDSPONSOR JEUGD

Sponsor Worden?

Contacteer:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jong Hoegaarden

Nieuws Jeugdwerking

Waarom Jong Hoegaarden?

Ik wil lid worden

Contact

Hoegaarden verjaart

Kalenders & Uitslagen 2018-19

Planning Socceronline

Volgende evenement