Welkom op de officiële website van voetbalclub SC Hoegaarden-Outgaarden (KBVB stamnummer: 3264)

Deze week heeft onze club zich ingeschreven voor de Double Pass Vlaanderen audit 2018. Onze club behaalde in 2015 al 2 sterren. Sindsdien is onze (jeugd)werking enorm verbeterd. In het najaar van 2018 gaan we proberen om een derde ster te behalen. Met drie sterren kan onze club uitkomen in de interprovinciale jeugdreeksen, en dit vanaf het seizoen 2019-20. Op die manier zetten wij onze ambities kracht bij. Het jeugdbestuur zal vanaf volgende maand beginnen aan de voorbereiding van het audit dossier.

Oud Hoegaarden

Nieuws

Kalender Eerste Ploeg 2018-19

Kalender Tweede Ploeg 2018-19

Kalender Vets 2018-19

Wedstrijdverslagen

Archief

Evenementen

Sponsorblok

HOOFDSPONSOR

HOOFDSPONSOR JEUGD

Sponsor Worden?

Contacteer:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jong Hoegaarden

Nieuws Jeugdwerking

Waarom Jong Hoegaarden?

Ik wil lid worden

Contact

Hoegaarden verjaart

Kalenders & Uitslagen 2018-19

Planning Socceronline

Volgende evenement